Przegląd samochodu osobowego

Przegląd techniczny samochodów osobowych jest niezbędną procedurą, aby samochód mógł poruszać się po drogach. Przegląd samochodu wykonuje się dla bezpieczeństwa naszego oraz innych uczestników ruchu drogowego. Obowiązek przeprowadzenia przeglądu pojazdu ma na celu zdiagnozowanie, czy dany samochód może zostać dopuszczony do ruchu.

Przegląd samochodu – jak wygląda?

Zwykle przegląd pojazdów trwa między około 30 minut. W tym czasie diagnosta sprawdza stan techniczny pojazdu.  Sam przegląd składa się z trzech etapów:

– weryfikacja numeru VIN i sprawdzenie jego zgodności z dowodem rejestracyjnym,

– weryfikacja dodatkowego wyposażenia

– ocena stanu podzespołów i układów samochodowych.

Aby odpowiednio przeprowadzić badanie techniczne w Naszej stacji diagnostycznej używamy najnowocześniejszego sprzętu. Dzięki temu jesteśmy w stanie w dokładny sposób ocenić stan techinczy Twojego pojazdu i wykryć najmniejsze usterki, które mogą stanowić niebezpieczeństwo dla Ciebie i dla innych uczestników ruchu drogowego. Posiadamy wszelkie niezbędny certyfikaty do i zezwolenia do świadczenia takich usług.

Stacja kontroli pojazdów w Pile

Odwiedź Naszą stację kontroli pojazdów w Pile. Nasz szeroki zakres usług zapewnia wykonanie technicznych badań okresowych dla każdego typu samochodu – zarówno tych napędzanych benzynowo, jak i również na gaz. Nasza firma działa na rynku od wielu lat – w tym czasie zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów. Wiemy, na co zwracać uwagę, aby odpowiednio przeprowadzić przegląd stanu technicznego samochodu. Wyróżnia Nas rzetelność i wysoki poziom świadczenia usług. Umów się na termin kontroli już dziś.